- DISNEY

Цена
€3 14 / 6 14 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.cirkuitplanet.com
Part number / Product code
DSY HP720
Model
HEADPHONE CARS
Type
In-ear
Interface
3.5 stereo
Frequency
Frequency response: 18Hz - 28 KHz • Impedance 40 ohm
Cable length (mm)
1 m cable
Color
CARS
Warranty
12 Months
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Mnfr Part # | DSY HP720 |
| Vendor_url | https://www.cirkuitplanet.com |
| Model | HEADPHONE CARS |
| Part number / Product code | DSY HP720 |
| Type | In-Ear |
| Color | CARS |
| Cable length (mm) | 1 m cable |
| Warranty | 12 Months |
| Interface | 3.5 stereo |
| Frequency | Frequency response: 18Hz - 28 KHz • Impedance 40 ohm |
| Тегло | 0.00кг |
DISNEY HEADPHONE CARS – Забавни и Качествени Слушалки за Деца
Доведете магията на Disney Cars в живота на вашето дете с тези ярки и удобни слушалки! Съчетаващи закачлив дизайн с чист звук, те са идеални за филми, игри и музика.
Защо децата ги обичат:
- Завладяващ звук: Ясен и балансиран за пълноценно изживяване.
- Леки и Удобни: Меки възглавнички и регулируема главина за комфорт при продължително носене.
- Устойчив Дизайн: Издържливи материали, подходящи за детски приключения.
- Ограничител на силата на звука: Защитава слуха (до 85dB).
- Официален Лиценз: Автентични образи на Lightning McQueen и приятели.
Технически характеристики:
- Динамик: 40mm
- Импеданс: 32Ω
- Връзка: 3.5mm джак (съвместим с таблети, телефони и лаптопи)
- Дължина на кабела: 1.2м
Идеални за пътуване, училище или вкъщи—поднесете радостта на Cars!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





